Dachy Milanówek

Na nasze usługi udzielamy wieloletniej gwarancji.  Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie.  Cechują nas konkurencyjne ceny.

 

 


Montaż Dachu Milanówek

Szczególnie ważny jest dobór materiału oraz powinien być wykonany zgodnie ze sztuką dekarską- dlatego ważne jest powierzenie tej pracy rzetelnej i fachowej firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pokryć dachowych: ceramiczne, bitumiczne, blachodachówki i blachy trapezowe, systemy rynnowe, okna i folie dachowe w Milanówku i okolicach.

 

Nasze prace budowlane w Milanówku wykonujemy w sposób staranny, z należytą dokładnością i zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi.

 

Dopasowane dla Ciebie

Świadczymy szeroką gamę usług dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców w Milanówku, oraz okolicach.

Nasze atuty

Doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracowników stawiają nas jako jedną z wiodących firm w na rynku.

Ciągle do przodu

Profesjonalnie zajmujemy się pokryciami dachowymi i nie boimy się wyzwań związanych z tą dziedziną budownictwa.

 

Wykonujemy w Milanówku i okolicach usługi na dachach

spadzistych, płaskich,  łukowych, oraz  w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym jedno a także wielorodzinnym.

 

Nasza firma działająca również w miejscowości Mialanówek  to ludzie w pełni wykwalifikowani, kompetentni, dysponujący szerokim wachlarzem środków i możliwości do świadczenia wysokich porad i usług.

Naszym kredo jest dobra współpraca z firmami dekarskimi i ciesielskimi, przez co tworzymy świetny przepływ pozwalający na sprawny transport towarów i niezbędnych informacji. Towary, które oferujemy naszym klientom są starannie dobrane pod względem jakości.

Celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji, by jakość usług była na jak najwyższym poziomie. Aby osiągnąć ten cel nasi pracownicy, współpracujący z nami dekarze i cieśle uczestniczą w szkoleniach, spotkaniach branży budowlanej, targach, a powierzone zadania wykonują z najwyższą starannością.